RLM18X33B40
Akumulator i ładowarka w zestawie
Dostępny
paypo
Kup teraz | Zapłać za 30 dni
18+, Obowiązują specjalne warunki | Więcej
Płać jak lubiszblikpaypodotpayapplepaygooglepayvisamc
Rejestracja do przedłużonej gwarancji
3 lata gwarancji
Ekskluzywne produkty
Łatwy w użyciu, lekki i łatwy do manewrowania
Zawiera 5-stopniową, jednopunktową regulację wysokości cięcia w zakresie od 25 do 65 mm, co zapewnia większą elastyczność w dostosowywaniu wysokości cięcia. Innowacyjna funkcja EasyEdge™ pozwala kosić aż do samego obrzeża trawnika. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu, z 3 pozycjami wysokości, dostosowującymi się do różnych użytkowników, które również składają się razem z rozkładanym pojemnikiem na trawę, co zapewnia łatwe i kompaktowe przechowywanie. Kosiarka wyposażona jest zarówno w worek na trawę o pojemności 35 l, jak i wtyczkę do mulczowania, co daje elastyczność w sposobie koszenia trawnika.
Zestaw RLM18X33B40 zawiera kosiarkę akumulatorową 33cm 18V ONE+ oraz akumulator 4.0Ah i ładowarkę.
Mały i poręczny
Lekka konstrukcja zapewniająca maksymalną wygodę bezprzewodowego użytkowania i długi czas pracy
Wygodny
Ergonomiczne uchwyty można ustawić na 3 różnych wysokościach, aby zapewnić komfort użytkownika
Regulowana wysokość cięcia
5-stopniowa regulacja wysokości cięcia umożliwia łatwą zmianę wysokości cięcia w zakresie 25-65 mm
Koś aż do krawędzi
Zoptymalizowany czas pracy
Przycinaj do 150 m² przy użyciu akumulatora 4 Ah (w zestawie)
Funkcje i specyfikacje
Cechy
  • Duża torba na trawę o pojemności 35L i wtyczka do mulczowania dostarczone z narzędziem
  • Szybko się składa i jest łatwe do przechowywania
1 of 1
  • Część serii ONE+
    Część serii ONE+
  • Technologia Lithium+
    Technologia Lithium+
    Dzięki technologii IntelliCell nasz akumulator jest trwalszy i wydajniejszy.
Powiązane akcesoria
Jak długo będzie działać moje narzędzie?
Dowiedz się, który akumulator będzie najlepszy dla Twojego urządzenia.
Wybierz akumulator i dodaj go do koszyka.
(m²)
Koszenie trawy o grubości 80 mm do wysokości 40 mm lub najbliższej (w średnim tempie marszu)