RLM36X41H50G
Akumulatorowa kosiarka Ryobi 36V MAXPOWER 40 cm ma moc i wydajność, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi trawnikiami średniej wielkości
Akumulator i ładowarka w zestawie
Dostępny
paypo
Kup teraz | Zapłać za 30 dni
18+, Obowiązują specjalne warunki | Więcej
Płać jak lubiszblikpaypodotpayapplepaygooglepayvisamc
Kliknij i sprawdź promocję
Rejestracja do przedłużonej gwarancji
3 lata gwarancji
Ekskluzywne produkty
Mocna kosiarka do średniej wielkości trawnika
Szerokość cięcia 40 cm w tej kosiarkce jest idealna do średniej wielkości trawnika. Wysokowydajny silnik 36V zapewnia najwyższą wydajność, nawet przy najtrudniejszych pracach koszenia. Funkcja regulacji wysokości cięcia w 5 pozycjach od 25 do 70 mm daje większą elastyczność w doborze wysokości trawy. Regulowane uchwyty w 6 pozycjach pozwalają użytkownikom znaleźć odpowiednią wysokość uchwytu, dzięki czemu długotrwałe koszenie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem, a system EasyEdge™ umożliwia koszenie blisko krawędzi. Po użyciu uchwyty i kosz na trawę o pojemności 45 l można złożyć, co ułatwia przechowywanie. Kosiarka jest wyposażona w wtyczkę do mulczowania, dzięki czemu można wybrać, czy zbierać trawę do torby, czy ją mulczować.
RLM36X41H50G to wersja, która obejmuje kosiarkę 40 cm MAX POWER 36V, 1 ładowarkę do akumulatora MAX POWER i 1 akumulator litowo-jonowy MAX POWER 5.0 Ah
MAXPOWER
Mocny silnik MAXPOWER pozwala na łatwe koszenie długiej, gęstej trawy bez wysiłku
Wygodny
Szybko i łatwo składa się do przechowywania
Więcej w standardzie
Duża torba na trawę o pojemności 45L oraz zatyczka do mulczowania w zestawie
Zoptymalizowany czas pracy
Przycinaj do 550 m² przy użyciu akumulatora 5 Ah (w zestawie)
Funkcje i specyfikacje
Cechy
  • 5-pozycyjna regulacja wysokości cięcia w jednym punkcie umożliwia łatwą zmianę wysokości cięcia od 25 do 70 mm
1 of 1
  • MAX POWER
    Dowiedz się więcej
Jak długo będzie działać moje narzędzie?
Dowiedz się, który akumulator będzie najlepszy dla Twojego urządzenia.
Wybierz akumulator i dodaj go do koszyka.
(m²)
Koszenie trawy o grubości 80 mm do wysokości 40 mm lub najbliższej (w średnim tempie marszu)